Wydarzenia

Wydarzenia

PSYCHOLOGIA SUKCESU. POWER YOUR MIND

to całodniowe interaktywne, praktyczne szkolenie.

Na tym szkoleniu nauczysz się miedzy innymi jak:

 • skutecznie osiągać swoje cele, z zachowaniem zdrowej równowagi…
 • wykorzystać potęgę swojego umysłu…
 • pozbyć się wewnętrznych sabotażystów…

Tematyka:

 • osobista skuteczność
 • inteligencja emocjonalna

Tego jeszcze nie było!! Jedyne takie szkolenie w UK!

A w tym:

 • jak wprowadzać zdrowe nawyki
 • jak radzić sobie z lękiem przed oceną
 • jak zwiększać swoją codzienną efektywność
 • jak utrzymać determinację i konsekwencję
 • jak pokonywać wewnętrzne ograniczenia
 • skąd czerpać energię i siłę do działania
 • jak pozbyć się niepotrzebnych rozpraszaczy
 • czego unikać, aby stać się bardziej skutecznym
 • jak być bardziej kreatywnym
 • jak utrzymać stres i emocje na zdrowym poziomie
 • Oraz … 💥

💥Każda osoba, która zakupi bilet do 30 maja, będzie miała możliwość (jeśli wyrazi chęć) umówienia się na krótką konsultację dotyczącą jej indywidualnych potrzeb szkoleniowych, które zostaną uwzględnione w programie szkolenia!

Informacje:

Kiedy: 16.06.2018,
Gdzie: Londyn
Ognisko Polskie, 55 Princes Gate, London SW7 2PN

Kontakt: ze mną tutaj.

Cena biletów:

£150 – wszystkie bilety w cenie promocyjnej £47 zostały wyprzedane! Ale uwawa jest jeszcze kilka biletów w cenie £67 (do 18 maja!)

Anna Białous-Griffiths wystąpi jako jedna z prelegentów na scenie kongresu organizowanego przez Magazyn Businesswoman & life, obok takich znakomitych ekspertów jak: Profesor Zbigniew Lew-Starowicz, Jacek Walkiewicz, Profesor Rafał Ohme, dr Joanna Heidtman, Maciej OrłośGrażyna Torbicka, Jacek Santorski 

1-2 grudnia 2017 w Warszawie

Magazyn Businesswoman & life przygotowuje kolejną VIII edycję fenomenalnego, pełnego inspiracji wydarzenia, które zmotywuje Cię do życia w pełni mocy i osiągania zaplanowanych celów.

Polish Businesswoman Congress, to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się 1500 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami dla biznesu.

To wydarzenie, podczas którego wystąpią uznani mówcy i wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej. To największy kongres dla kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisały się w plan biznesowych wydarzeń o charakterze międzynarodowym.

Dzięki Polish Businesswoman Congress, zaczniesz dostrzegać więcej nowych możliwości

Informacje:

Kiedy: 1-2.12.2017,
Gdzie: Warszawa
Hotel SanGate ul. 17 Stycznia 32, Warszawa

Kontakt:

Business Woman Congress tutaj
lub ze mną tutaj.

Informacja prasowa

VIII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS: Transformacja – nowe podejście do biznesu  Nic nie tracisz, a jedynie możesz zyskać! Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawca czasopisma „Businesswoman & life” zapraszają na VIII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1-2 grudnia 2017 r. (piątek i sobota), w godzinach 10.00-17.00, w hotelu SANGATE przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie. VIII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej i w jednym miejscu spotka się ponad 1500 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu. Hasłem przewodnim wydarzenia jest Transformacja – podejście do biznesu. VIII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to panele dyskusyjne i eksperckie, dedykowane dla osób przedsiębiorczych, zarówno tych prowadzących już przedsiębiorstwo i poszukujących dalszych możliwości rozwoju, jak również dla osób poszukujących pomysłu i inspiracji do założenia własnego biznesu. Eksperci i uznani mówcy – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową. Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study.

VIII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to największy kongres kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń.

W trakcie kongresu swój głos zabiorą uznane osobowości i eksperci z branży rozwoju osobistego: Jacek Santorski, dr Joanna Heidtman, Grażyna Torbicka, Maciej Orłoś, Robert Korzeniowski, Anna Wawrzyniak, Dorota Williams oraz wielu innych wspaniałych mówców i ludzi sukcesu.

Podczas dwóch dni w jednym miejscu spotka się 1500 kobiet prowadzących swoje firmy. Warto zabrać ze sobą wizytówki, bo będzie okazja do nawiązania ciekawych kontaktów.

Podczas kongresu odbędą się prelekcje uznanych mówców, targi produktów i usług dla kobiet biznesu, pokazy mody, networking.

Strona kongresu znajduje się pod linkiem

www.businesswomancongress.pl

Wydarzenie poprowadzi Paulina Koziejowska

Kongres zostanie otwarty koncertem zespołu Appassionato – dla gości zagrają trzy utalentowane skrzypaczki o niebywałym temperamencie scenicznym.

Nie odkładaj decyzji na później, zrób sobie „biznesowy” prezent, który jest olbrzymim krokiem do sukcesu i kliknij tutaj: www.businesswomancongress.pl