00

Anna Szeląg

Anna Szeląg

Anna Szeląg

Prezes firmy EcoCosmetics

Szkolenie Anny to było jedno z ważniejszych szkoleń w moim życiu. Ogólnie było dużo świeżej wiedzy oraz kilka zaskakujących ćwiczeń! 🙂 Anna Białous-Griffiths – jesteś najlepszym coachem jak dla mnie. Każde ćwiczenie, które robię na warsztatach u Ciebie, powtarzam i praktykuję w życiu – i DZIAŁA!!!!!!

Wojtek Kolodziejczak

Wojtek Kolodziejczak

Wojtek Kolodziejczak

Business Development Manager at Simpson Millar LLP Solicitors, Networking Expert.

Miałem przyjemność zobaczyć Annę na scenie podczas jej wystąpienia rozwojowego przed liczną publicznością. Potrafiła podnieść ducha i zwiększyć energię na sali konferencyjnej. Gorąco polecam Annę wszystkim wszystkim, którzy szukają zmian w swoim życiu.

Piotr Kopeć

Piotr Kopeć

Piotr Kopeć

Organizator konferencji THINK BIG, przedsiębiorca, coach

Kiedy pierwszy raz poznałem Anię to pomyślałem sobie o niej cóż za śliczna, malutka, skromna kobietka – dosłownie taka myśl mi przeszła przez głowę. Ale kiedy miałem okazję uczestniczyć w Ani szkoleniu to okazało się, że w tej „ślicznej, malutkiej, skromniutkiej osóbce” drzemie taka moc, że chciałoby się żeby to szkolenie trwało nie jeden, nie dwa dni, a co najmniej tydzień.
Jeśli właśnie czytasz te testymoniale, bo zastanawiasz się, czy warto pójść do Ani na szkolenie lub skorzystać z jej konsultacji to już się nie zastanawiaj. To bedzie jak bliskie spotkanie z Lwem – Twoim własnym Lwem bo odnajdziesz w sobie coś nowego, głębszego a Ania pomoże Ci tego Lwa oswoić. POLECAM!

Matylda Setlak

Matylda Setlak

Matylda Setlak

Dyrektor Zarzadzajaca All 4 Comms

Polecam Annę, jako świetnego, doświadczonego szkoleniowca, psychologa i terapeutę. Anna nie tylko ma za sobą wiele lat praktyki, ale również jest bardzo empatyczną osobą.

Agnes Juszczyk

Agnes Juszczyk

Agnes Juszczyk

Współzalożycielka Alute Biznes, organizatorka spotkań biznesowych dla kobiet

Szkolenie z Anną „DBAJ O RÓWNOWAGĘ I BĄDŹ SKUTECZNA” pokazało mi jak skutecznie poradzić sobie ze swoimi emocjami, tak by utrzymać równowagę i balans w życiu. Dzięki temu moja odporność na stres zwiększyła się i poznałam techniki wyciszania się. Anna poprowadziła to szkolenie bardzo profesonalnie dotykając każdego aspektu, dzięki temu po szkoleniu wyszłam w pełni usatysfakcjonowana. Najbardziej podobała mi sie dynamika spotkania, zajęcia ruchowe, które wprowadzały świetną atmosferę. Sama Anna jest bardzo ciepła, bardzo skupiona na uczestnikach, na tym jakie mają pytania i z czym przyszli na szkolenie. Dzięki temu jakość spotkania jest bardzo wysoka. Polecam każdemu wydarzenia z udziałem Anny Białous – Griffiths.

Robert Wrona

Robert Wrona

Robert Wrona

Fizjoterapeuta

Znam Annę już kilka lat i bywam na jej wykładach, które nie są pustymi wykładami szołmenów, a wykładami z najwyższej półki. Pewnie zadacie pytanie: co to znaczy człowiek po wykładach Anny Białous – Griffiths? Człowiek wychodzi przepełniony radością, pozytywną energią i z pewnością praktyczną wiedzą !!!
Polecam, polecam, polecam Wam Kochani warsztaty Anny Białous-Griffiths.

Wojtek Kaczyk

Wojtek Kaczyk

Wojtek Kaczyk

Reading Powerful Coaching

Szkolenie z Anią to prawdziwa przygoda do zrozumienia tego, co naprawdę ważne, by życie było pełne szczęścia i radości. Szczere zaangażowanie, profesjonalizm, wiedza oraz sposób prowadzenia warsztatów i sesji indywidualnych prowadzonych przez Anie sprawia, że zmiana, jest przyjemna i łatwa. Dziękuje Aniu, że jesteś i sprawiasz, że świat staje się lepszy.

Marta Skowronska

Marta Skowronska

Marta Skowronska

Head of Finance at Hamilton Court Developments , zarządza portalem Alute, współzalożycielka Alute Biznes

Miałam przyjemność być na szkoleniu jak i również współpracować z Anną i w obu przypadkach Anna wykazała pełen profesjonalizm, entuzjazm i zaangażowanie. Wykłady i szkolenia Anny Białous- Griffiths są ciekawe, pełne wiedzy oraz skłaniają do refleksji. Z ręką na sercu mogę zarekomendować Annę oraz wszystko, co Anna dotknie.

Katarzyna Pluta

Katarzyna Pluta

Katarzyna Pluta

Organizator wydarzeń polonijnych w UK

Anna jest wspaniałą osobą. Pracuje niezwykle profesjonalnie, z pasją i w oparciu o wielkie doświadczenie. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Ja osobiście bardzo dużo jej zawdzięczam. Dzięki niej zaczełam cieszyć się życiem i przeżywać je świadomie. Bardzo rekomenduję jej pracę. Dziękuję za dobro skierowane do mnie i do każdego, którego Anna napotyka na swej drodze.
Anna pomaga w osiągnięciu wymarzonego sukcesu… poprzez wsparcie i poradnictwo.

Anna Piaseczna

Anna Piaseczna

Anna Piaseczna

Właścicielka Free Mind of Child, Finalistka „Polka Roku 2016” Zjednoczonego Królestwa

Miałam przyjemność być na warsztatach Anny organizowanych w Londynie pt. „DBAJ O RÓWNOWAGĘ I BĄDŹ SKUTECZNA. ZARZĄDZANIE STRESEM I EMOCJAMI”. Warsztaty były bardzo konkretne z dużą ilością przydatnych informacji i praktycznych ćwiczeń. Bardzo przyjemna atmosfera. Polecam!

Beata Kubiak

Beata Kubiak

Beata Kubiak

Wielką przyjemnoscią było uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Annę. Anna jest nie tylko psychologiem, profesjonalistką, ale też przyjacielem, który słucha i odpowiada. Warsztaty prowadzone przez Annę dały mi odpowiedzi na wiele pytań, a jednocześnie motywację do zmian, aby iść do przodu. Pozwoliły zapomnieć o niedoskonałościach i polubić siebie za to Kim jestem. Praca Anny służy ludziom i to jest piekne!

Iwona Rasiewicz

Iwona Rasiewicz

Iwona Rasiewicz

Dyrektor TianDe

Znam Anię od kilku lat i miałam okazję uczestniczyć w jej szkoleniach. Dlaczego? A to dlatego, że robi piękną rzecz, pomaga ludziom dotrzeć do głębi siebie i znajdywać rozwiązania problemów, z którymi borykamy się na co dzień, dzięki jej długoletniemu doświadczeniu, spokoju ducha i życiowej mądrości. Podziwiam Cię Aniu.

Maria

Pani Aniu, Postanowiłam po latach napisać, że wszystko jest okej i czuję się bardzo szczęśliwa;) w odpowiednim momencie mojego życia pomogła mi Pani uporać się z problemami starymi nowymi i pomogła ogarnąć wszystko, co mi się wymykało…. Ważne dla mnie jest to, że w pewnym momencie życia puściła mnie Pani na głęboką wodę.. Pewnie różni ludzie maja różne potrzeby, ale mnie Pani dała wędkę a nie rybę i strasznie Pani za to dziękuję.. Smakuję życia w pełni za niego odpowiedzialna z jednej strony a z drugiej pewna, że błędy będę popełniać i można z tym żyć;)

Katarzyna

Dzięki Pani Ani odzyskałam nadzieję, wiarę w siebie. Nie jestem w stanie opisać słowami jak bardzo jestem jej wdzięczna. Każdemu życzę znalezienia takiego psychologa, jakiego udało mi sie spotkać. Z poważaniem.

Aneta

Praca psychologiczna z Anną Białous-Griffiths zmieniła mój sposób widzenia wielu spraw. Pomogła mi optymistycznie spojrzeć na moją przyszłość – coś czego brakowało mi wcześniej. Wsparcie jakie od niej otrzymałam było bardzo ważne i pomogło mi przetrwać bardzo trudny okres w moim życiu. Bardzo doceniam jej pracę.

Joanna

Dzięki pracy z Anna Białous-Griffiths biorę odpowiedzialność za swoje życie, patrzę w moją przyszłość z większym spokojem i pewnością. 

Uczestniczka

Ćwiczenia bardzo ciekawe i prosto ujęte, a skupiając sie na nich bardziej i głębiej można odkryć siebie… Teraz jestem pewniejsza, aby zrobić pierwszy krok. Poznałam swoje zasoby i mocne strony. Teraz wiem, że warto walczyć o swoje marzenia.

Kamila

Tematyka była super, zagadnienia i wszystkie ćwiczenia, z chęcią dołączę do kolejnych takich warsztatów o podobnej tematyce. Naprawdę podnoszą na duchu i dają do myślenia.

Anna

Dziękuje! Świetne, świetne, świetne szkolenie!

Łukasz Czaczkowski

Uczestniczyłem w cyklu warsztatów i treningów prowadzonych przez Annę Białous-Griffiths, dotyczących komunikacji i twórczego rozwiązywania problemów. W swojej pracy, poza profesjonalizmem i olbrzymią wiedzą Annę cechuje niezwykła umiejętność nawiązywania kontaktu i docierania do ludzi. Nastawienie na pragmatyczną stronę zagadnień powoduje, że uczestnicy warsztatów kończą je nie tylko wzbogaceni w nowe informacje, ale przede wszystkim w praktyczną wiedzę. Dynamika zajęć oraz dopasowanie zagadnień do rzeczywistych potrzeb uczestników, procentują nabyciem faktycznych umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam 🙂

Zaufali nam