Czy chcesz poznać i wdrożyć w swoje życie sekrety psychologii sukcesu?

Chcę dołączyć do klubu

Poznaj opinię jednej z uczestniczej sekretnej grupy – Kingi Mojkowskiej autorki “Babeczka na emigracji”

KLUB PSYCHOLOGII SUKCESU
(PSYCHOLOGY and SUCCESS SECRETS)

To sekretna grupa, czyli inaczej strona członkowska.

Gratuluję, że zdecydowałeś się zapoznać z programem i być może już niedługo dołączysz do NAS!

Zastanów się, czy czasami…

 • Odkładasz pewne sprawy na później?
 • Masz kłopoty z motywacją i systematycznością?
 • Trudno jest Ci się skoncentrować na tym, co najważniejsze?
 • Brakuje Ci wsparcia? Inspiracji? A może energii?
 • Czujesz się samotny/a…
 • Ciężko Ci opanować pewne emocje…
 • Czujesz, że utknąłeś w jakimś punkcie…

To niesamowite, jak wiele mógłbyś osiągnąć, gdybyś miał odpowiednie, WSKAZÓWKI w ODPOWIEDNIM CZASIE i odpowiednich LUDZI wokół siebie…

  Wyobraź sobie, że codziennie 

  • Rano otrzymujesz zastrzyk pozytywnej energii…
  • Dawkę wiedzy i inspiracji na cały dzień…
  • Czujesz, że rozwijasz się i rośniesz z dnia na dzień …
  • Poznajesz psychologiczne triki, jak sprytnie poradzić sobie z trudnymi ludźmi, lenistwem, niechęcią, przykrymi emocjami, stresem itp. …
  • Wdrażasz krótkie zadania i zwiększasz Twoją pewność siebie oraz poczucie mocy …
  • Otrzymujesz wsparcie, docenienie i siłę od grupy …
  • Krok po kroku przybliżasz się do osiągania swoich ważnych celów!

  Żeby zaoszczędzić  Ci czasu i pieniędzy, stworzyłam miejsce, w którym codziennie dostaniesz:

  • inspirację
  • motywację
  • rozwojowe zadania
  • wiedzę
  • wsparcie grupy
  • siłę do działania!

  Abyś osiągnął/ęła, to o czym marzysz!
  Realizował/a siebie i swój potencjał!
  Otaczał/a się ludźmi, którzy w Ciebie wierzą!

  Dlaczego warto uczestniczyć w grupie
  KLUBU PSYCHOLOGII SUKCESU:

  • Wiedza w pigułce: Video i posty są krótkie –bardzo konkretne, więc nie zajmą Ci dużo czasu, ale dadzą Ci sporo do myślenia…
  • Wsparcie i atmosfera: Uczestnicy wspierają siebie nawzajem
  • Brak hejtu: Hejterzy sa natychmiast usuwani!
  • Nauka systematyczności: wystarczy, że zajrzysz raz dziennie do nas! Zaczniesz wyrabiać w sobie zdrowe nawyki!
  • Super przystępna cena, której nie odczujesz, a otrzymujesz wartościowe merytoryczne posty z zakresu psychologii, każdego dnia – video lub tekst z poradami i praktycznymi wskazówkami.
  • Łatwa płatność – paypal, lub karta.
  • Brak ryzyka – nie musisz się zobowiązywać. Może zrezygnować z abonamentu w każdej chwili.

  Sprawdź jak to działa?
  Co mówią uczestnicy:

  “Ja już tam jestem, świetna sprawa, dużo wiedzy za małe pieniądze. Wsparcie każdego dnia

  Elżbieta BodnarElżbieta Bodnar, Przedsiębiorca

  „Dołączenie do grupy dało mi bardzo wiele. Nabrałam większej pewności siebie, odważyłam sie podzielić swoimi osiągnięciami i dzięki Wam przestałam sie bać, że sie ośmieszę. Jesteście grupą wsparcia, dajecie inspiracje i kopa do dalszego działania. Poznałam bardzo ciekawe osoby, o podobnych zainteresowaniach jak i zupełnie innych. Widząc posty innych to myślę sobie: no nie, jak ktoś może to przecież ja też!”

  Marta KurekMarta Kurek, Gallery Marta Kurek @ Marta’s Art

  „Możliwośc bycia w grupie daje mi codzienną dawkę motywacji, bo każdego dnia o godzinie 9 jest prowadzony live związany z psychologią. W przystępny dla każdego sposób Anna wyjaśnia nam jak reaguje nasz mózg w sytuacjach dla nas niekorzystnych. Zrozumienie tych procesów pozwala mi osiągać cele szybciej. W grupie tej jest dużo ciekawych aktywnych osób, które się wspierają wzajemnie i jeśli chcesz wejść na wyższy poziom pomyśl o tym, co zrobić żeby w niej być. “

  Marcin KomodaMarcin Kamoda, MK Business Consulting

  „Kiedyś byłam zrażona do ludzi. Bo tyle jest hejtu wokół… Na początku, gdy miałam dołączyć do grupy myślałam, że to nie dla mnie. Jednak doszłam do wniosku, że muszę się przekonać, sprawdzić, bo przecież niczym nie ryzykuje. Nie wierzyłam w motywacyjne filmiki, wszystko przecież jest oczywiste… No a jednak NIE… Bycie w grupie pomaga mi na tyle, iż czuję że gdy będę potrzebowała pomocy to tam ktoś życzliwy czeka na mnie, że nie jestem sama, która też czasem ma problemy z samoakceptacją bądź stresem. Czuję się bezpieczniej. Dzięki filmikom wiele do mnie dotarło i jest mi łatwiej funkcjonować każdego dnia a i zawsze mogę z kimś przedyskutować jakieś obawy.
  Z osoby zamkniętej w domu wpadającej w depresję, obecnie chodzę na Kickboxing, zapraszam do siebie do domu znajomych, nie zamykam się na ludzi, mam lepsze relacje z mężem, jestem weselsza i łatwiej sobie radzę z przeciwnościami. Aż sama jestem w szoku jaką zmianę przeszłam a to dopiero początek. Cieszę się, że podjęłam ten krok!

  Karolina NadolnaKarolina Nadolna, Creative mum in UK

  „Należę również do innych grup na FB jednak ta sekretna grupa jest wyjątkowa!
  Sekretna grupa PSYCHOLOGY AND SUCCESS SECRETS jest to grupa, w której jako jej uczestnicy wspieramy się nawzajem, inspirujemy, zachecamy do zdrowego trybu życia a także przepracowujemy wspólnie tematy pod okiem Anny Bialous-Griffits. Anna dodaje na tej grupie również krótkie filmiki czy ćwiczenia przeznaczone wyłacznie dla członków sekretnej grupy.”

  Karolina Maria KanioKarolina Maria Kanio

  Jak się ZAPISAĆ?


  Jeśli jesteś zdecydowany/ a, i chcesz dołączyć do grupy, oto kolejne kroki, które należy wykonać:

  %

  Krok 1.

  Dokonaj płatności.

  W każdej chwili w prosty sposób można zrezygnować z subskrybcji. Należy wtedy także wysłać wiadomość na email: info@annabg.com o swojej rezygnacji. Dana osoba zostanie wtedy usunięta z grupy. Dokonana już płatność nie jest zwracana. Natomiast nie ma okresu wypowiedzenia. Można zrezygnować w dowolnej chwili i przestać opłacać abonament.

  %

  Krok 2.

  Napisz do mnie wiadomość na profilu prywatnym, na facebooku z prośbą o dodanie do grupy, oraz załącz potwierdzenie płatności (zrzut ekranu).
  Link będzie aktywny, gdy zostaniesz dodany do grupy. Otrzymasz potwierdzenie.

  %

  Krok 3.

  Przyjmij ode mnie zaproszenie do znajomych, jeśli jeszcze nie jesteśmy znajomymi na facebooku, abym mogła dodać Cię do naszej sekretnej grupy.

  %

  Krok 4. 

  Prosimy o cierpliwość w uzyskaniu dostępu do grupy, potrzeba czasu na sprawdzenie płatności i kont osobistych (oszuści, spamerzy ).

  %

  Krok 5.

  Podczas oczekiwania na przyjęcie do grupy PROSZĘ PRZECZYTAJ zasady i regulamin opisany poniżej. Nie pomijaj tego kroku. Nie chcemy, żebyś został przypadkowo usunięty/a.

  %

  Krok 6.

  Program:

  Po zaakceptowaniu w grupie przeczytaj, obserwuj i śledź filmiki,  dyskusje i zadania. Pamiętaj o angażowaniu się w zadania i wdrażanie zdobytej wiedzy, bez tego nie osiągniesz SUKCESU. Komentuj, dyskutuj, zadawaj pytania. Dziel się swoimi doświadczeniami, swoimi sukcesami i wątpliwościami. Każdy Twój komentarz jest bardzo ważny. Bądź aktywny. Eksperymentuj  i wychodź ze swojej strefy komfortu.

  Reguły grupowe:

  1. Zadawaj pytania w grupie przede wszystkim w formie nowego postu (wpisu), komentarza lub dyskusji, tak aby więcej osób mogło uzyskać odpowiedź i skorzystać z tej wiedzy. Nie wolno pisać zapytań w formie osobistej wiadomości na messanger.
  2. W tej grupie nie sprzedajemy swoich produktów i usług. Możesz przedstawić się i pochwalić się tym, czym się zajmujesz, ale nie traktuj tej grupy jako pole do reklamy i promocji swoich produktów, zbierania funduszy itp.
  3. Nie ma możliwości bezpośredniego zapraszania znajomych. Każda kolejna osoba musi przejść procedurę zapisu.
  4. Wspieraj innych członków grupy. Nie będziemy tolerować żadnego hejtu w stosunku do innej osoby. Szkodliwa ktytyka lub inne personalne ataki doprowadzą do natychmiastowego usunięcia i zakazu korzystania z grupy.
  5. Nie reklamuj własnych kont mediów społecznościowych, jeśli nie będzie to akurat element zadania.
  6. Nie wolno Ci wykonywać zrzutu z ekranu i dzielić się nim z żadnymi informacjami w tej grupy na innych grupach, z ludźmi poza grupy itp. Jest to grupa prywatna, więc prosimy o uszanowanie tego.
  7. Podany przez Ciebie adres mejlowy będzie przechowywany tylko na potrzeby wysyłania informacji związanych z działalnością grupy. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania takich informacji. Pisząc email na adres: info@annabg.com. Usunięcie Twojego adresu email z listy będzie także oznaczało usunięcie z grupy.
  8. Twoje efekty, jakie osiągniesz podczas uczestnictwa w grupie zależą od Twojego zaangażowania i indywidualnych predyspozycji. Mogą więc różnić się od efektów innych uczestników.

  Do zobaczenia w grupie!

  Już nie mogę się doczekać! A Ty?

   Na koniec kilka słów o mnie:


   Wiele razy życie doświadczało mnie i sprawdzało moją wytrzymałość na emocjonalne wstrząsy… (Być może kiedyś opowiem Ci więcej o tym… ). Jednak gdyby nie to, nie miałabym teraz tyle zapału i chęci, aby pomagać innym…

   Moją zawodową misją jest więc wspieranie innych, w tym aby mogli realizować ważne dla nich cele, skutecznie działać i radzić sobie z trudnymi sytuacjami, w pełni rozwijać się, radośnie żyć, nawiązywać zdrowe i satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi zarówno w życiu osobistym jak i w biznesie.

   Wiem, że każdy z nas ma do opowiedzenia swoją własną, niezwykłą historię

    

   A teraz trochę bardziej formalnie:

    

   Anna Białous-Griffiths jest psychologiem, coachem, trenerem biznesu i wykładowcą z 16 letnim doświadczeniem zawodowym.

   Jako ekspert z zakresu psychologii stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe w Polsce i za granicą oraz pisze artykuły o tematyce psychologicznej. Była zapraszana między innymi przez Financial Times, Radio Cambridge, Polsat News, TVN, Telewizja Polska, Charaktery i wiele innych. Występuje na międzynarowodowych konferencjach i kongresach.

   W 2017 roku zdobyła tytuł LWICA BIZNESU, w kategorii Rozwój Osobisty. Otrzymała pierwsze miejsce w konkursie o tytuł INSPIRACJA w polskim biznesie w Wielkiej Brytanii – styczeń 2017, a w 2018 wyróżnienie IK MAGAZINE AWARDS WOMAN PRESTIGE. W 2017 roku została nominowana do nagrody Businesswoman Woman Roku.

   Jest absolwentką psychologii na Uniwersycie Jagiellońskim oraz Polskiego Instytutu Ericksonowskiego. Należy do British Psychological Society oraz posiada także Certificate of Proficiency – profesjonalną rekomendację The British Association for Counselling and Psychotherapy, co oznacza, że pracuje według najwyższych standardów zawodowych i etycznych.

   Podczas sesji indywidualnych i grupowych pomogła już tysiącom osób w zwiększeniu osobistej skuteczności, podniesieniu pewności siebie, radzeniu sobie z tremą i stresem, w skutecznym zarządzaniu emocjami, zwiększeniu motywacji, doskonaleniu komunikacji.

   Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Uwielbia sport i taniec.

   Poznaj inne opinie uczestników kursów

   Wierzę, że spodoba Ci się grupa i odniesiesz sukces w drodze do osobsitej transformacji!