ABG - logo

Jestem psychologiem, coachem, i trenerem biznesu.

Od 15 lat pomagam osobom i firmom skutecznie osiągać wyznaczone cele w biznesie i w życiu osobistym.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersycie Jagiellońskim oraz czteroletnie szkolenie w Polskim Instytucie Ericksonowskim.

Jako ekspert z zakresu psychologii współpracuję z mediami tj.: Telewizja, Radio i Prasa. Stale odwiedzam programy telewizyjne i radiowe oraz piszę artykuły o tematyce psychologicznej.

W tym roku otrzymałam pierwsze miejsce w konkursie o tytuł INSPIRACJA w polskim biznesie w Wielkiej Brytanii – styczeń 2017.

W 2011 roku założyłam Centrum Rozwoju Osobistego w Northampton w Wielkiej Brytanii, gdzie prowadzone są szkolenia, doradztwo psychologiczne oraz psychoterapia.


Mam na swoim koncie tysiące przeprowadzonych godzin szkoleniowych zarówno grupowych, jak i sesji indywidualnych, podczas których koncentruję się na pomocy klientom w osiąganiu ich osobistych celów poprzez odkrywanie i wykorzystywanie ich osobistego potencjału.

Dzięki temu, iż stale poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje, w swojej pracy łączę doświadczenie psychologiczne i terapeutyczne z nowoczesnymi technikami coachingowymi, aby wzmacniać klientów zarówno w ich biznesowym, jak i osobistym rozwoju.

Event in Reading
ABG with calendar

Należę do British Psychological Society oraz posiadam także Certificate of Proficiency – profesjonalną rekomendację The British Association for Counselling and Psychotherapy, co oznacza, że pracuję według najwyższych standardów etycznych i zawodowych.

Najcześciej pomagam w:

– zwiększaniu osobistej skuteczności,
podnoszeniu pewności siebie,
radzeniu sobie z tremą i stresem,
zarządzaniu emocjami,
zwiększaniu motywacji
skutecznej komunikacji.

Moją zawodową misją jest wspieranie moich klientów, w tym aby mogli oni realizować ważne dla nich cele i marzenia, skutecznie działać i radzić sobie z trudnymi sytuacjami, w pełni rozwijać się, radośnie żyć, nawiązywać zdrowe i satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. Uwielbiam sport i taniec.

Życzę Tobie, abyś jak najcześciej odczuwał/a radość i spełnienie, żyjąc w zgodzie z Twoimi najważniejszymi wartościami.

Serdecznie zapraszam do współpracy