„Życiowo-mentalne porządki” – jak ogarnąć chaos, pozbyć się blokad, aby odzyskać radość, spokój i energię

czwartek, 21 stycznia 2021

Jak myślisz?

Dlaczego niektórzy ludzie mimo stresu, zachowują JASNOŚĆ UMYSŁU i energię, NAWET W OBLICZU KRYZYSU DZIAŁAJĄ RACJONALNIE, mobilizując się, podczas gdy inni mówią:

„Nie dam rady, nie mam siły, nie uda mi się …”

Dlaczego niektórzy ludzie WYKORZYSTAJĄ TEN CZAS, podczas gdy inni odkładają ważne sprawy na później, nie mogą się zorganizować, puszczają im nerwy … ?

Dlaczego niektórzy ludzie SZUKAJĄ ROZWIĄZAŃ, podczas gdy inni szukają winnych i szukają konfliktów … ?

Nazywam Anna Białous-Griffiths jestem założycielką AKADEMII PSYCHOLOGII SUKCESU oraz autorką PODRĘCZNIKA „M.I.N.D. – SEKRET PSYCHOLOGII SUKCESU.”

Od kilkunastu lat jako psycholog i trener pomagam innym w budowaniu pewności siebie, radzeniu sobie emocjami i stresem – czyli programowaniu swojego umysłu tak, aby działać skutecznie w relacjach, w pracy, w domu.

Witaj w mojej nowej serii wideo zatytułowanej „ŻYCIOWO-MENTALNE PORZĄDKI”.

Cel tej serii to pomóc Ci w prosty sposób SKUPIĆ SIĘ NA ROZWIĄZANIACH, A NIE NA PROBLEMACH, a co za tym idzie….

  • POCZUĆ, ŻE MASZ WIĘCEJ KONTROLI …
  • POCZUĆ, ŻE RADZISZ SOBIE TRUDNOŚCIAMI …
  • POCZUĆ, ŻE MASZ SIŁĘ DO REALIZACJI SWOICH CELÓW …

Zanim to zgłębimy chcę Cię ostrzec: Nie poświęcenie temu uwagi w praktyce może zagwarantować frustrację, koncentrację na problemach, koncentrację na brakach, a nie na rozwiązaniach..

W Wideo nr. 1 – „Od czego zacząć ŻYCIOWE PORZĄDKI”
odkryjesz PROCES ROZPOZNAWANIA – twojego DLACZEGO?

To pomoże Ci odkryć co daje Ci prawdziwą energię? Dokąd zmierzasz? Co jest naprawdę Twoim celem/ a nie oczekiwaniami z zewnątrz …

Gdy już to przyswoisz zaczniesz mieć więcej jasności i pewności, co przełoży się na twoje SAMOPOCZUCIE, TWÓJ ZWIĄZEK i KARIERĘ ZAWODOWĄ …

Zobacz VIDEO nr.1

Dołącz do BEZPŁATNEJ KONFERENCJI ONLINE – 28.01.2021 g.10:30 (UK)/11:30 (PL) „PORZĄDKI MENTALNE” – czyli jak ogarnąć chaos i odzyskać spokój, radość i energię! Dowiesz się: *Jak przestać sabotować siebie i nie odkładać na później swoich planów, ale z SYSTEMATYCZNIE i z DETERMINACJĄ walczyć o swoje WARTOŚCI. *Jak pozbyć się zmęczenia i stresu, a dzięki temu odblokować swój potencjał i PEWNOŚĆ SIEBIE. *Jak oczyścić się z mentalnych ograniczeń, aby skutecznie sięgnąć po osobisty CELE I MARZENIA.