Miej to w … – 2/4

wtorek, 6 października 2020

Witaj w drugiej części mojej serii czterech wideo zatytułowanej „JAK MIEĆ ŚWIĘTY SPOKÓJ” .

W pierwszej części omówiłam, to czego warto się pozbyć, żeby mieć więcej wewnętrznego spokoju. Zajrzyj tam, jeśli jeszcze nie udało Ci się zobaczyć tego nagrania.

W kolejnym filmie pod tytułem „Miej to w … ” odkryjesz pierwszy, praktyczny i jednocześnie super ważny krok na drodze do przysłowiowego „Świętego Spokoju”.

Zastosowanie go natychmiast pomoże Ci doświadczać mniej stresu, a więcej wewnętrznej równowagi

Gdy już to przyswoisz zaczniesz odczuwasz ulgę, większą pewność siebie oraz energię do działania, a to przełoży się na Twoje relacje, związek, rodzinę, pracę, samopoczucie a nawet Twoje zdrowie…

Więc jeśli jesteś osobą, która chce pozbyć się presji i niepotrzebnego zamartwiania się, lecz z jakiegoś powodu nie udało Ci się jeszcze tego zrobić jesteś w dobrym miejscu.

Być może jesteś osobą, która stawia sobie wyzwania, a jednocześnie czasami coś Cię blokuje … Zatem dzisiaj odkryjesz jedną bardzo ważną rzecz, która może być dla Ciebie przełomowa!

Dowiesz się, jak osoby takie jak Ty i ja, mogą uwolnić się od niepotrzebnego napięcia i ograniczeń, oraz dowiesz się, co jest kluczowe, aby mieć więcej luzu

Celem tej serii jest pomóc Ci w prosty sposób pozbyć tego, co blokuje Cię przed rozwojem, działaniem, szczęściem, sukcesem osobistym i zawodowym.

Jednak zanim to zgłębimy muszę Cię ostrzec, że nie poświęcenie temu uwagi w praktyce zagwarantuje, że prawdopodobnie będziesz się wycofywać się i blokować swoje szanse.

A teraz zastanów się przez chwilę, co jest Twoim celem?

Być może jest to nowa praca, awans, związek, szczęśliwa rodzina, zdrowie, nowe znajomości, rozwój biznesu, lub inne osobiste wyzwania…?

Niestety okazuje się, że wiele osób nie realizuje swojego potencjału, nie realizuje swoich celów…

Pracując jako polski psycholog i psychoterapeuta w Polsce i w UK obserwowałam bardzo wiele historii osób, które blokowały swoje możliwości.

To, o czym Ci dzisiaj powiem, oparłam także na własnym, osobistym doświadczeniu oraz kilkunastoletniej pracy w roli terapeuty, coacha i trenera.

Żyjemy w świecie, gdzie wszyscy wszystko oceniają, a hejterzy i osoby, które uwielbiają plotkować i krytykować „czają się za rogiem” …

Czasami nawet najbliższe osoby mogą okazać się osobami, które stosują manipulację i mają na nas toksyczny wpływ

Nie przejmowanie się tym, bywa trudne i wymaga odpowiedniego przygotowania.

Dlatego w tym filmie zamierzam wyjaśnić Ci jedną ważną kwestię, która zaoszczędzi Tobie dużo czasu, stresu i zdrowia.

Powiem Ci o tym, co pomogło mi i wielu osobom, z którymi pracowałam podczas sesji indywidualnych i grupowych przełamać niepotrzebne ograniczenia i ruszyć do przodu po swoje cele i marzenia osobiste i zawodowe.

Zobacz VIDEO nr. 2.

A jeśli chcesz poznać „SPOSÓB na WAMPIRA – czyli radzić sobie z toksycznymi ludźmi i nie dać się manipulacji” dołącz do wspaniałej grupy uczestników całodniowego szkolenia online już 18 października lub zdobądź dostęp do nagrania.