Jak wstać rano z dobrą energią i zaprogramować się na cały dzień? 2 (3)

środa, 29 kwietnia 2020

Witaj w drugiej części mojej nowej serii wideo zatytułowanej „RESET UMYSŁU” 🙂

W tej części nauczę Cię jak wcisnąć „START” czyli JAK ZACZĄĆ PRZEJMOWAĆ KONTROLĘ i WPROWADZIĆ ZDROWĄ DYSCYPLINĘ, co pomoże Ci skutecznie REALIZOWAĆ TWOJE PLANY, ZARZĄDZAĆ CZASEM, RODZINĄ, OBOWIĄZKAMI

A co najważniejsze pomoże Ci to także w Twoich relacjach, w domu i w pracy, w lepszym samopoczuciu i zdrowiu. Dowiesz się, co jest KLUCZOWE WŁAŚNIE TERAZ.

Nazywam się Anna Białous-Griffiths. Jestem założycielką Akademii Psychologii Sukcesu – MIND oraz autorką podręcznka MIND. Od ponad 15 lat jako psycholog pomagam innym w radzeniu sobie z emocjami i osiąganiu swoich celów z zachowaniem zdrowej równowagi.

Więc jeśli potrzebujesz teraz więcej energii do pracy – lecz nie możesz się skoncentrować lub jesteś przytłoczony osobistym stresem, w tym filmie odkryjesz jak wzbudzić w sobie na początku dnia energię, siłę, moblizację oraz pozytywne nastawienie na cały dzień.

Podzielę się też z Tobą moją strategią jak zacząć dzień – JAK WCISNĄĆ „SUPER START”!

Gdy już to opanujesz, wierzę, że nie będziesz przejmować się brakiem chęci, osłabieniem czy złym nastrojem. Wierzę, że nie będziesz sobie wypominać braku działania.

Celem jest uwolnienie Cię od zmęczenia, obiwniania siebie, a w zamian przejęcie kontroli nad swoim samopoczuciem.

Jeśli chcesz pozbyć się:

Odkładania na później?
Zniechęcenia?
I złych myśli ?