00

Anna Szeląg

Anna Szeląg

Prezes firmy EcoCosmetics

Szkolenie Anny to było jedno z ważniejszych szkoleń w moim życiu. Ogólnie było dużo świeżej wiedzy oraz kilka zaskakujących ćwiczeń! 🙂 Anna Białous-Griffiths – jesteś najlepszym coachem jak dla mnie. Każde ćwiczenie, które robię na warsztatach u Ciebie, powtarzam i praktykuję w życiu – i DZIAŁA!!!!!!

Wojtek Kolodziejczak

Wojtek Kolodziejczak

Business Development Manager at Simpson Millar LLP Solicitors, Networking Expert.

Miałem przyjemność zobaczyć Annę na scenie podczas jej wystąpienia rozwojowego przed liczną publicznością. Potrafiła podnieść ducha i zwiększyć energię na sali konferencyjnej. Gorąco polecam Annę wszystkim wszystkim, którzy szukają zmian w swoim życiu.

Piotr Kopeć

Piotr Kopeć

Organizator konferencji THINK BIG, przedsiębiorca, coach

Kiedy pierwszy raz poznałem Anię to pomyślałem sobie o niej cóż za śliczna, malutka, skromna kobietka – dosłownie taka myśl mi przeszła przez głowę. Ale kiedy miałem okazję uczestniczyć w Ani szkoleniu to okazało się, że w tej „ślicznej, malutkiej, skromniutkiej osóbce” drzemie taka moc, że chciałoby się żeby to szkolenie trwało nie jeden, nie dwa dni, a co najmniej tydzień.
Jeśli właśnie czytasz te testymoniale, bo zastanawiasz się, czy warto pójść do Ani na szkolenie lub skorzystać z jej konsultacji to już się nie zastanawiaj. To bedzie jak bliskie spotkanie z Lwem – Twoim własnym Lwem bo odnajdziesz w sobie coś nowego, głębszego a Ania pomoże Ci tego Lwa oswoić. POLECAM!

Matylda Setlak

Matylda Setlak

Dyrektor Zarzadzajaca All 4 Comms

Polecam Annę, jako świetnego, doświadczonego szkoleniowca, psychologa i terapeutę. Anna nie tylko ma za sobą wiele lat praktyki, ale również jest bardzo empatyczną osobą.

Agnes Juszczyk

Agnes Juszczyk

Współzalożycielka Alute Biznes, organizatorka spotkań biznesowych dla kobiet

Szkolenie z Anną „DBAJ O RÓWNOWAGĘ I BĄDŹ SKUTECZNA” pokazało mi jak skutecznie poradzić sobie ze swoimi emocjami, tak by utrzymać równowagę i balans w życiu. Dzięki temu moja odporność na stres zwiększyła się i poznałam techniki wyciszania się. Anna poprowadziła to szkolenie bardzo profesonalnie dotykając każdego aspektu, dzięki temu po szkoleniu wyszłam w pełni usatysfakcjonowana. Najbardziej podobała mi sie dynamika spotkania, zajęcia ruchowe, które wprowadzały świetną atmosferę. Sama Anna jest bardzo ciepła, bardzo skupiona na uczestnikach, na tym jakie mają pytania i z czym przyszli na szkolenie. Dzięki temu jakość spotkania jest bardzo wysoka. Polecam każdemu wydarzenia z udziałem Anny Białous – Griffiths.

Robert Wrona

Robert Wrona

Fizjoterapeuta

Znam Annę już kilka lat i bywam na jej wykładach, które nie są pustymi wykładami szołmenów, a wykładami z najwyższej półki. Pewnie zadacie pytanie: co to znaczy człowiek po wykładach Anny Białous – Griffiths? Człowiek wychodzi przepełniony radością, pozytywną energią i z pewnością praktyczną wiedzą !!!
Polecam, polecam, polecam Wam Kochani warsztaty Anny Białous-Griffiths.

Wojtek Kaczyk

Wojtek Kaczyk

Reading Powerful Coaching

Szkolenie z Anią to prawdziwa przygoda do zrozumienia tego, co naprawdę ważne, by życie było pełne szczęścia i radości. Szczere zaangażowanie, profesjonalizm, wiedza oraz sposób prowadzenia warsztatów i sesji indywidualnych prowadzonych przez Anie sprawia, że zmiana, jest przyjemna i łatwa. Dziękuje Aniu, że jesteś i sprawiasz, że świat staje się lepszy.

Marta Skowronska

Marta Skowronska

Head of Finance at Hamilton Court Developments , zarządza portalem Alute, współzalożycielka Alute Biznes

Miałam przyjemność być na szkoleniu jak i również współpracować z Anną i w obu przypadkach Anna wykazała pełen profesjonalizm, entuzjazm i zaangażowanie. Wykłady i szkolenia Anny Białous- Griffiths są ciekawe, pełne wiedzy oraz skłaniają do refleksji. Z ręką na sercu mogę zarekomendować Annę oraz wszystko, co Anna dotknie.

Katarzyna Pluta

Katarzyna Pluta

Organizator wydarzeń polonijnych w UK

Anna jest wspaniałą osobą. Pracuje niezwykle profesjonalnie, z pasją i w oparciu o wielkie doświadczenie. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Ja osobiście bardzo dużo jej zawdzięczam. Dzięki niej zaczełam cieszyć się życiem i przeżywać je świadomie. Bardzo rekomenduję jej pracę. Dziękuję za dobro skierowane do mnie i do każdego, którego Anna napotyka na swej drodze.
Anna pomaga w osiągnięciu wymarzonego sukcesu… poprzez wsparcie i poradnictwo.

Anna Piaseczna

Anna Piaseczna

Właścicielka Free Mind of Child, Finalistka „Polka Roku 2016” Zjednoczonego Królestwa

Miałam przyjemność być na warsztatach Anny organizowanych w Londynie pt. „DBAJ O RÓWNOWAGĘ I BĄDŹ SKUTECZNA. ZARZĄDZANIE STRESEM I EMOCJAMI”. Warsztaty były bardzo konkretne z dużą ilością przydatnych informacji i praktycznych ćwiczeń. Bardzo przyjemna atmosfera. Polecam!

Beata Kubiak

Beata Kubiak

Wielką przyjemnoscią było uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Annę. Anna jest nie tylko psychologiem, profesjonalistką, ale też przyjacielem, który słucha i odpowiada. Warsztaty prowadzone przez Annę dały mi odpowiedzi na wiele pytań, a jednocześnie motywację do zmian, aby iść do przodu. Pozwoliły zapomnieć o niedoskonałościach i polubić siebie za to Kim jestem. Praca Anny służy ludziom i to jest piekne!

Iwona Rasiewicz

Iwona Rasiewicz

Dyrektor TianDe

Znam Anię od kilku lat i miałam okazję uczestniczyć w jej szkoleniach. Dlaczego? A to dlatego, że robi piękną rzecz, pomaga ludziom dotrzeć do głębi siebie i znajdywać rozwiązania problemów, z którymi borykamy się na co dzień, dzięki jej długoletniemu doświadczeniu, spokoju ducha i życiowej mądrości. Podziwiam Cię Aniu.

Maria

Pani Aniu, Postanowiłam po latach napisać, że wszystko jest okej i czuję się bardzo szczęśliwa;) w odpowiednim momencie mojego życia pomogła mi Pani uporać się z problemami starymi nowymi i pomogła ogarnąć wszystko, co mi się wymykało…. Ważne dla mnie jest to, że w pewnym momencie życia puściła mnie Pani na głęboką wodę.. Pewnie różni ludzie maja różne potrzeby, ale mnie Pani dała wędkę a nie rybę i strasznie Pani za to dziękuję.. Smakuję życia w pełni za niego odpowiedzialna z jednej strony a z drugiej pewna, że błędy będę popełniać i można z tym żyć;)

Katarzyna

Dzięki Pani Ani odzyskałam nadzieję, wiarę w siebie. Nie jestem w stanie opisać słowami jak bardzo jestem jej wdzięczna. Każdemu życzę znalezienia takiego psychologa, jakiego udało mi sie spotkać. Z poważaniem.

Aneta

Praca psychologiczna z Anną Białous-Griffiths zmieniła mój sposób widzenia wielu spraw. Pomogła mi optymistycznie spojrzeć na moją przyszłość – coś czego brakowało mi wcześniej. Wsparcie jakie od niej otrzymałam było bardzo ważne i pomogło mi przetrwać bardzo trudny okres w moim życiu. Bardzo doceniam jej pracę.

Joanna

Dzięki pracy z Anna Białous-Griffiths biorę odpowiedzialność za swoje życie, patrzę w moją przyszłość z większym spokojem i pewnością. 

Uczestniczka

Ćwiczenia bardzo ciekawe i prosto ujęte, a skupiając sie na nich bardziej i głębiej można odkryć siebie… Teraz jestem pewniejsza, aby zrobić pierwszy krok. Poznałam swoje zasoby i mocne strony. Teraz wiem, że warto walczyć o swoje marzenia.

Kamila

Tematyka była super, zagadnienia i wszystkie ćwiczenia, z chęcią dołączę do kolejnych takich warsztatów o podobnej tematyce. Naprawdę podnoszą na duchu i dają do myślenia.

Anna

Dziękuje! Świetne, świetne, świetne szkolenie!

Łukasz Czaczkowski

Uczestniczyłem w cyklu warsztatów i treningów prowadzonych przez Annę Białous-Griffiths, dotyczących komunikacji i twórczego rozwiązywania problemów. W swojej pracy, poza profesjonalizmem i olbrzymią wiedzą Annę cechuje niezwykła umiejętność nawiązywania kontaktu i docierania do ludzi. Nastawienie na pragmatyczną stronę zagadnień powoduje, że uczestnicy warsztatów kończą je nie tylko wzbogaceni w nowe informacje, ale przede wszystkim w praktyczną wiedzę. Dynamika zajęć oraz dopasowanie zagadnień do rzeczywistych potrzeb uczestników, procentują nabyciem faktycznych umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam 🙂

Zaufali namCambridge 105 radio