SPOSÓB NA WAMPIRA

czyli

Kompletna, praktyczna strategia jak radzić sobie z TOKSYCZNYMI LUDŹMI i bronić się przed MANIPULACJĄ

SZKOLENIE ONLINE

Podczas tego szkolenia nauczysz się:

 1. Jak ROZPOZNAĆ „wampira” emocjonalnego w życiu osobistym i zawodowym.
 2. Jak nie tracić PEWNOŚCI SIEBIE w kontakcie z toksycznymi osobami.
 3. Jak nie dać się wykorzystać i ASERTYWNIE bronić swoich granic w związku, przyjaźni, w rodzinie, w pracy lub biznesie.

SPOSÓB NA WAMPIRA

czyli

Kompletna, praktyczna strategia jak radzić sobie z TOKSYCZNYMI LUDŹMI i bronić się przed MANIPULACJĄ

SZKOLENIE ONLINE

Podczas tego szkolenia nauczysz się:

 1. Jak ROZPOZNAĆ „wampira” emocjonalnego w życiu osobistym i zawodowym.
 2. Jak nie tracić PEWNOŚCI SIEBIE w kontakcie z toksycznymi osobami.
 3. Jak nie dać się wykorzystać i ASERTYWNIE bronić swoich granic w związku, przyjaźni, w rodzinie, w pracy lub biznesie.
Charaktery

SPOSÓB NA WAMPIRA

to szkolenie online.

Na którym dowiesz się między innymi:

 • Czym jest MENTALNA TARCZA „5 x O” – jak szybko rozpoznać MANIPULACJĘ, TOKSYCZNE zachowanie, toksyczną relację i toksyczną osobę oraz jak się przed nią OBRONIĆ.

 • Czym jest METODA „6 x S” – czyli jak radzić sobie z krytyką i hejtem.

 • Technika „S.O.S.” – czyli jak radzić sobie z dezorientacją, kiedy ktoś używa ukrytej manipulacji.

 • Metoda „PBP” – Porozumienie bez przemocy- czyli jak stosować KOMUNIKACJĘ ASERTYWNĄ i bronić swoich praw, bez naruszania przy tym praw innych osób.

 • Jak utrzymać swoją PEWNOŚĆ SIEBIE, w kontakcie z tzw „Wampirami emocjonalnymi”, a dzięki temu zachować ZDROWIE i dobre SAMOPOCZUCIE.

Tematyka

 • Skuteczna obrona przed manipulacją
 • Efektywna komunikacja
 • Pewność siebie
 • Zachowania asertywne

Nagranie szkolenia online 3,5h oraz Ebook

PO SZKOLENIU BĘDZIESZ WIEDZIEĆ:

 • Jak rozpoznawać i odpowiadać na manipulację oraz szantaż emocjonalny w sytuacjach prywatnych i zawodowych.
 • Jak radzić sobie z lękiem przed oceną i krytyką w domu lub w pracy.
 • Jak zwiększać swoją pewność siebie podczas trudnych rozmów, aby nie dać się wykorzystać i nie rezygnować ze swoich celów
 • Jak komunikować asertywnie swoje cele, opinie i potrzeby wobec partnera, przyjaciela, rodziny, współpracowników, szefa, partnerów biznesowych.
 • Jak odważnie stawiać zdrowe granice.
 • Jak i kiedy zachowywać emocjonalny dystans.
 • Jak w nieagresywny sposób bronić swoich praw w kontaktach osobistych i zawodowych.

OPINIE UCZESTNIKÓW
POPRZEDNICH SZKOLEŃ:

Justyna Cieślińska - Niezależna mama

Dzięki szkoleniu prowadzonemu przez Annę Bialous-Griffiths stałam się bardziej asertywna nie tylko w biznesie, ale także w życiu osobistym.
Zachęcam do wzięcia udziału w szkoleniach prowadzonych przez Annę, przede wszystkim osoby, które potrzebują znaleźć balans w życiu i chcą się rozwinąć.

Justyna Cieślińska
Niezależna mama

Agnieszka Ducher - Przedsiębiorca

Anna Białous-Griffiths to wspaniała i ciepła osoba. Profesjonalny psycholog i coach, ktory prowadzi sesje i szkolenia na najwyższym poziomie, opartym na własnych przeżyciach i doświadczeniach, dlatego jest skuteczna i wiarygodna w przekazywaniu swojej wiedzy i w pomocy ludziom. Warto zaryzykować i zrobić coś, na co do tej pory nie mieliśmy odwagi. Zrób ten pierwszy właściwy krok, skorzystaj z okazji i zainwestuj w siebie zapisując się na szkolenie, bo to co otrzymasz to bezcenna wartość, a Ania dopilnuje by ta wartość była bezcenna.

Agnieszka Ducher
Przedsiębiorca

Dzięki osobom takim jak Anna jestem dumny z tego, co robię i co osiagnąłem. Efekty to współpraca z najlepszymi na świecie w mojej branży Design i Interio Design. Fakty przemawiają same za siebie, a one są prawdziwe i autentyczne.

Dziękuję ci Anno za to, co robisz.

Tomasz Seweryn
TS Design Studio Design

Justyna Hajzik

Anna Białous-Griffiths to jest jedną z najlepszych psychologów i coachów jakie znam. Spotkania z nią są zawsze pełne pozytywnej energii, ale również wiedzy i konkretnych rozwiązań. Po każdym szkoleniu z Anią wychodzę z gotowymi narzędziami do dalszej pracy i dawką motywacji do działania.

Justyna Hajzik
Konsultant ds imigracji w firmie Fragomen, 
Polish Psychologists’ Association
Charity Trustee

Anna Pielęgniarka - ABG

Dwukrotnie byłam uczestniczką szkoleń Anny Białous-Griffiths i szczerze polecam.
Te szkolenia były dla mnie takim momentem, gdzie zatrzymałam się na kilka godzin i pomyślałam o tym, co jest dla mnie ważne, jak wiele już wydarzyło się w moim życiu, czy rzeczywiście realizuję swoje cele, czy przypadkiem nie robię czegoś, co raczej oddala mnie od celu albo trzyma w miejscu.
Za każdym razem będąc uczestniczką szkolenia odkrywałam coś nowego i byłam zdziwiona, że wcześniej tego tak nie widziałam. Nagle problem przestał być problemem nie do pokonania. Bardzo cenię sobie i wdzięczna jestem za czas spędzony na tych szkoleniach.

Anna Betleja
Pielęgniarka

Joanna Fratczak - Rekomendacja Polskiego Psychologa w UK

Szkolenia online Anny Buałous-Griffiths charakteryzuje profesjonalne przygotowanie i wiedza poparta doswiadczeniem, co w efekcie przekłada sie na bardzo ciekawy sposób prowadzenia zajęć. Miałam mozliwość aktywnego udziału oraz ksztaltowania jego przebiegu poprzez zadawanie pytań. Cenne było podawanie wielu życiowych przykladów i cwiczeń. Cudowna atmosfera oraz profesjonalizm, otwartość i kompetencja prowadzących. Polecam serdecznie, bo na prawdę warto. Po tym szkoleniu zobaczysz zmiany u Siebie i inaczej zaczniesz wszystko postrzegac. Wiele się nauczylam i lepiej poznalam Siebie. Dziekuje!

Joanna Fratczak
Uczestniczka szkolenia

Monika Weronika Tomczyk - Rekomendacja Polskiego Psychologa w UK

Istnieje wiele powodów dla których ludzie decydują się na szkolenia coachingowe.
Najważniejszym powodem dla mnie było poznanie siebie bardziej oraz tego jak emocje wpływają na moje zachowanie i wybory oraz stan umysłu…Od Ani nauczyłam się tego, że nastawienie ma wielkie znaczenie, że pozytywne myślenie to sukces…że często podejmowałam decyzje pod wpływem emocji, co nie było dla mnie dobre.. Nauczyłam się cierpliwości. A co najważniejsze teraz wiem, że kryzys czyni mnie silniejszą i wiem jak wykorzystać potencjały wynikające z mojej przemiany.

Odkryłam czego naprawdę pragnę, co jest zgodne z moimi wartościami, co jest moim priorytetem.
Opracowałam konkretny plan działania. Zrozumiałam, że mogę wiecej i chcę po to iść.

Monika Weronika Tomczyk
Spełniona mama, właścicielka Naturie’s Beauty and Massage

Kamila Markowska - Rekomendacja Polskiego Psychologa w UK

Szkolenie prowadzone przez Anię nauczyło mnie jak lepiej stawiać granice w kontakcie z innymi. Bardzo podobały mi sie praktyczne zadania, które robiliśmy podczas zajęć. Szkolenia Ani polecam osobom, ktore są gotowe, by podjąć działanie, w kierunku pozytywnych zmian.

Kamila Markowska
Dziecięcy trener sportu

AKTYWUJ DOSTĘP DO SZKOLENIA, ABY
ZWIĘKSZYĆ SWOJĄ PEWNOŚĆ SIEBIE I Z ODWAGĄ BRONIĆ SWOICH PRAW!

Spotkania on-line - Anna Bialous Griffiths - Polski Psycholog w UK
Mentalna samoobrona - sposób na wampira - ebook

Prowadząca

Anna Białous-Griffiths

Psycholog, coach, przedsiębiorca, autorka podręcznika “M.I.N.D. – Sekret Psychologii Sukcesu”

W ciągu ponad 15 letniego doświadczenia pomogła już tysiącom osób w: zwiększeniu osobistej skuteczności, podniesieniu pewności siebie i asertywności, radzeniu sobie z tremą i stresem, w skutecznym zarządzaniu emocjami, zwiększeniu motywacji, doskonaleniu komunikacji, budowaniu udanych relacji. Jako ekspert z zakresu psychologii była zapraszana między innymi przez Financial Times, Polsat News, TVN, Charaktery. Występuje na konferencjach i kongresach w Polsce i za granicą. W 2019 otrzymała „Kobiecy laur za bycie wzorem przedsiębiorczości dla innych kobiet”. Jest absolwentką psychologii na Uniwersycie Jagiellońskim Należy do British Psychological Society oraz posiada także Certificate of Proficiency – profesjonalną rekomendację The British Association for Counselling and Psychotherapy, co oznacza, że pracuje według najwyższych standardów zawodowych i etycznych.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Uwielbia sport i taniec. Trenuje Kravmagę..