Współpraca

Współpraca

Osoby z którymi współpracuję to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje udokumentowane dyplomami oraz potwierdzone przez British Association for Counselling and Psychotherapy, British Psychological Society, International Coaching Federation, Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polską Federację Psychoterapii.

Pracujemy zgodnie z zasadami etycznymi powyższych towarzystw.

Najważniejsze dla nas to:

Profesjonalizm,
Stały rozwój,
Pomoc klientowi w uzyskaniu wyznaczonych przez niego celów.

Anna Burban

Dyplomowana psycholog, psychoterapeutka

Dyplomowana absolwentka psychologii Uniwersytetu w Northampton (UK), gdzie uzyskała dyplom magistra z zakresu counselling’u (psychologia, o specjalizacji: Integrative Counselling).

Więcej o Annie

Joanna Sajko – Stańczyk

Dyplomowana psycholog, certyfikowana coach i trenerka rozwoju osobistego, ekspertka komunikacji międzypłciowej, doradczyni kariery, wykładowczyni akademicka.

Prezes Fundacji La Loba, autorka książki: „Garnitur kontra garsonka, czyli jak zbudować dobre relacje w pracy”. Właścicielka firmy szkoleniowej www.saycoach.pl

Więcej o Joannie

Anna Krajewska

Dyplomowany psycholog, doradczyni zawodowa i trenerka
Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie o specjalności Psychologia Społeczna.

Więcej o Annie

Paulina Wiszniewska

Koordynator szkoleń. Absolwentka psychologii na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi o specjalizacji rozwój własny i społeczny. W 2020 roku rozpoczęła kursy z Counselling w Human Givens w Wielkiiej Brytanii.
Jej zdaniem praca nad sobą to pewna droga do realizacji marzeń. Uważa, że nigdy nie jest za późno na zmianę negatywnych przekonań i podjęcie kroków do osiągnięcia sukcesu. Paulinę wyróznia pełen profesjonalizm podczas organizowania szkoleń i czuwania nad ogólną atmosferą spotkań. Wykazuje się sumiennością, otwartością i zaangażowaniem. Miłośniczka sportu i zdrowego trybu życia.

 

Monika Leska

Psycholog
Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie o kierunku Psychologia Kliniczna i Osobowości.

Więcej o Monice

Anna Burban

Dyplomowana psycholog, psychoterapeutka

Dyplomowana absolwentka psychologii Uniwersytetu w Northampton (UK), gdzie uzyskała dyplom magistra z zakresu counselling’u (psychologia, o specjalizacji: Integrative Counselling).

Ukończyła także studia licencjackie z języka angielskiego w Kolegium Nauczycielskim w Opolu.

W pracy terapeutycznej korzysta z dorobku wielu gałęzi psychoterapii. Bliskie jej są metody terapii nastawionej na klienta – Carla Rogersa, terapii poznawczo – behawioralnej oraz analizy transakcyjnej. Kierunek psychoterapii integratywnej pozwala jej dostosowac swoje podejście do każdego klienta, w zależności od jego indywidulanych potrzeb oraz specyfiki zgłaszanego problemu. Psychoterapię traktuje jako proces głębszego zrozumienia siebie, gdzie głównym czynnikiem leczącym jest relacja terapeutyczna, oparta na zaufaniu i akceptacji. Jej zdaniem odnalezienie się w tej relacji stanowi możliwość prawdziwego i autentycznego spotkania z drugim człowiekiem i sobą samym.

Działa jako wolontariusz w ośrodku terapeutycznym Bower House w Market Harborough.

Współpracuje z fundacją Green Mile, która pomaga Polakom w UK.

Pracuje pod stałą superwizją.

Należy do Association of Christian Councellors.

Prowadzi psychoterapię w języku polskim i angielskim

Joanna Sajko – Stańczyk

Dyplomowana psycholog, certyfikowana coach i trenerka rozwoju osobistego, ekspertka komunikacji międzypłciowej, doradczyni kariery, wykładowczyni akademicka.

Osobiście przeszkolona przez Johna Gray’a („Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus”) w jego Instytucie w Las Vegas z zakresu executive, business i life coachingu. Jako jedyny psycholog w Polsce posiada certyfikat uprawniający ją do pracy jego metodami. W zakresie różnic płciowych w kontekście naukowym współpracuje z dr Anne Moir („Płeć mózgu”). Autorka cyklu spektakli edukacyjnych „Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus” – pierwszej w Polsce dydaktycznej i zarazem humorystycznej adaptacji bestsellera Johna Gray’a. Przeszkoliła w tym zakresie ponad 3500 osób z całej Polski. Certyfikowany Trener Neurolingwistycznego Programowania z zakresu rozwoju osobistego oraz zaawansowanej komunikacji. Od 10 lat prowadzi szkolenia otwarte oraz szkolenia dla firm z kompetencji społecznych. Obecnie prowadzi szkolenia i coaching w zakresie psychologicznych różnic płciowych oraz aspektów z obszaru gender w różnych dziedzinach życia społecznego i politycznego. W trakcie swoich zajęć łączy naukową wiedzę z zakresu badań nad płcią mózgu z praktycznymi metodami działania w sferze biznes- i life-coachingu, terapii oraz neurolingwistyki. Głównym obszarem jej pracy jest rozwój kobiet i mężczyzn w życiu zawodowym i osobistym, w tym: psychologia płci w życiu codziennym, w aspekcie zarządzania personelem, obsłudze klienta, sprzedaży, komunikacji, radzenia sobie ze stresem itp. Posiada doświadczenie w ocenie kompetencji trenerów (juror komisji oceniającej w MS Team) oraz przedsiębiorców (członek licznych komisji konkursowych i rekrutacyjnych w projektach POKL). Jako jedyny cywil w Polsce posiada Certyfikat w zakresie „Gender mainstreaming in operations” Holandia 2011.

Od 2008 roku jest prezesem Fundacji La Loba (www.laloba.eu), realizującej projekty unijne oraz projekty autorskie związane z rozwojem osobistym i zawodowym kobiet. Twórczyni programu Szkolenia dla Kobiet i Klub Kobiety (zajęcia z rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet przedsiębiorczych). Z zaangażowaniem wspiera lokalne środowisko NGO. Wiceprezes w Zarządzie Federacji Organizacji Pozarządowych Civis Bonus. Autorka książki: „Garnitur kontra garsonka, czyli jak zbudować dobre relacje w pracy”. Właścicielka firmy szkoleniowej www.saycoach.pl. Prywatnie pasjonatka żeglarstwa, narciarstwa, tańca, i motoryzacji, kochająca żona i dumna mama Cypriana i Ali.

Anna Krajewska

Dyplomowany psycholog, doradczyni zawodowa i trenerka

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie o specjalności Psychologia Społeczna.

Certyfikaty i dyplomy:

  • dyplom Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra
  • dyplom Menadżera Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Agencja Rozwoju Gospodarczego
  • certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Akademii Trzeciego Sektora
  • certyfikaty ukończenia szkoleń dotyczących doradztwa zawodowego, rynku pracy i aktywizacji zawodowej

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu doradztwa zawodowego dla osób dorosłych i młodzieży, osób z niepełnosprawnością oraz w prowadzeniu szkoleń i treningów umiejętności interpersonalnych i aktywizacji zawodowej. Prowadzi zajęcia warsztatowe, szkolenia dla: instytucji edukacyjnych, organizacji pozarządowych, instytucji państwowych, firm szkoleniowych, biznesu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów europejskich, związana i zaangażowana w pracę w organizacjach pozarządowych.

Na co dzień miłośniczka literatury współczesnej, muzyki filmowej oraz seriali skandynawskich i amerykańskich. Interesuje się również historią Wielkiej Brytanii i USA.

Monika Leska

Psycholog

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie o kierunku Psychologia Kliniczna i Osobowości.

Podczas studiów ukończyła także roczna szkołę trenerów “Intra” w Warszawie oraz odbyła liczne staże zawodowe w zakresie zdrowia psychicznego, w rożnych ośrodkach w Warszawie.

Od 15 lat pracuje w obszarze Mental Health w Wielkiej Brytanii, oraz współpracuje ze specjalistami w tym zakresie.

W 2017 rozpoczęła szkolenie z Counselling w Tresham College w Wielkiej Brytanii w podejściu Skoncentrowanym na Kliencie.

W pracy z klientem bazuje głównie na podejściu Skoncentrowanym na Kliencie. Wierzy, że każdy klient, przy odpowiednich warunkach i asyście psychoterapeuty, potrafi znaleźć odpowiedzi, co jest dla niego ważne i w którą stronę chce podążać.

Należy do British Psychological Society oraz Polish Psychologists’ Association w Londynie.

W wolnej chwili uwielbia czytać książki, uczyć się i podróżować.